iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Raspored upisa u ljetnom upisnom roku, šk. god. 2018./2019. - NOVO!

11.07.2018.  -  Napisao/la  Davor

U utorak, 10. srpnja 2017. u 12 sati zaključava se mogućnost odabira/prijava obrazovnih programa te slijedi ispis prijavnica i upisi u odabrane programe.

U Srednjoj školi Ivanec upisi će se provoditi 13.07.2018. (petak) od 12 do 14 sati, 16. i 17. 07. 2018. (ponedjeljak, utorak) od 8 do 14 sati prema sljedećem rasporedu:

Opća gimnazija - učionica 17

Ekonomist i prodavač - učionica 19

CNC operater - učionica 20

Instalater kućnih instalacija, strojobravar, stolar - učionica 21

Molimo sve kandidate da sa sobom ponesu upisnicu (potpisanu od strane roditelja i učenika) koju mogu ispisati iz sustava upisi.hr te potrebne dokumente ovisno o programu: potvrdu nadležnog školskog liječnika, liječničku Svjedodžbu medicine rada, Ugovor o naukovanju, Ugovor o obavljanju praktične nastave (vidjeti koji dokumenti su potrebni za pojedini program).

Ako netko nije u mogućnosti ispisati upisnicu kod kuće, mi ćemo je ispisati u školi, ali u tom slučaju kandidat mora doći s roditeljem zbog potpisivanja.

Također, molimo sve kandidate da donesu i svjedodžbe od 5. do 8. razreda.

Svim učenicima upućujemo čestitke na uspješnom odabiru i upisu.

Dobro došli u Srednju školu Ivanec!