Dragi učenici,

u privitku donosimo novi raspored sati koji se primijenjuje od srijede, 23. rujna. Izvannastavne aktivnosti i radne subote odrađuju se po dogovoru s nastavnikom.

Drage učenice i učenici,
sedmu godinu za redom priključujemo se Čitanju do zvijezda, natjecanju u znanju i kreativnosti u kojemu smo uvijek imali lijepe rezultate te sudjelovali i na nacionalnoj razini.
Ovogodišnja tema kviza znanja i kreativnosti je: KNJIGA, KNJIŽARA, KNJIŽNICA te se čitaju tri zanimljiva romana: "Mala pariška knjižara", "Kako pronaći ljubav u knjižari" i "Nebo puno knjiga".
Kako je predviđeno, školsko natjecanje će se održati on-line početkom prosinca, stoga pozivam zainteresirane da se do 28. rujna prijave za sudjelovanje razredniku, knjižničarki ili na mail knjižnice Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Očekujemo vaše prijave!

Nakon dozvole Ministarstva znanosti i obrazovanja međunarodno matematičko natjecanje Klokan bez granica, koje zbog epidemioloških razloga nije provedeno u šk. god. 2019./2020., održano je u našoj školi 17.9.2020. od 12:30 do 13:45 sati.

Na radost svih 23 natjecatelja koji su se natjecali u dvije kategorije, C (Cadet) – 1. razred i J (Junior) – 2. i 3. razred, natjecanje je provedeno u organizaciji Aktiva profesora matematike uz poštivanje svih epidemioloških mjera.

S obzirom na tradiciju odličnih rezultata ranijih godina nadamo se da će i ove godine biti super rezultata i osvojenih nagrada!

Aktiv profesora matematike

Učenici koji su polagali pomoćnički ispit, uvjerenja o položenom ispitu mogu preuzeti kod Indijane Putar-Kramarić, dipl.ing., uz obavezan prethodni dogovor na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Poštovani,

u privitku objavljujemo Upute za organizaciju rada u Srednjoj školi Ivanec - korigiran dokument pa molimo da iste pročitate i pridržavate se navedenoga.

Dragi učenici,

u privitku možete preuzeti raspored sati za sve razrede trogodišnje strukovne škole.

Dragi učenici,

u privitku možete preuzeti raspored sati za sve razrede Ekonomske škole.

Stranica 1 od 68