eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Djelatnici

 

Redni broj Prezime Ime Radno mjesto 
1. Bagarić Ivan Nastavnik hrvatskog jezika
2. Bajsić Mirna Nastavnik engleskog jezika
3. Balling Jasmina Nastavnik engleskog i njemačkog jezika
4. Bolčević Milena Nastavnik povijesti
5. Boršćak Tomislav Strukovni učitelj
6. Bregović Flegar Marta Nastavnik fizike i matematike
7. Canjuga Vladimir Nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture
8. Cikač Iva Nastavnik engleskog jezika
9. Cukar Laura Vjeroučiteljica
10. Čelig Anita Nastavnik ekonomske grupe predmeta
11. Čelik Ana Nastavnik latinskog jezika
12. Delija Alma Nastavnik talijanskog jezika
13. Dolenec-Jurinić Marica Nastavnik matematike
14. Držaić Maja Nastavnik hrvatskog jezika
15. Držaić Valentina Voditelj računovodstva
16. Držaić-Taourirt Dubravka Nastavnik matematike
17. Fodrek Davor Nastavnik informatike
18. Friščić Damir Nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture
19. Galić Helena Nastavnik matematike i fizike
20. Gotal Jelena Nastavnik glazbene kulture
21. Habulin Zvijezdana Nastavnik ekonomske grupe predmeta
22. Hainž Stjepan Strukovni učitelj
23. Hiržin Petra Nastavnik matematike
24. Hogge-Buder Silvija Nastavnik njemačkog jezika
25. Horvat Alojz Strukovni učitelj
26. Jakšić Rodiger Martina Nastavnik glazbene umjetnosti
27. Jug Kristina Nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture
28. Kolar Kristina Nastavnik njemačkog jezika
29. Kos Anita Tajnica
30. Kostov Ivan Nastavnik strukovnih predmeta iz područja prerade i obrade drva
31. Košić Tea Nastavnik psihologije i ponašanja potrošača
32. Kozina Lidija Ravnateljica
33. Kramar Matilda Nastavnik hrvatskog jezika
34. Križnjak Stjepan Nastavnik strojarske grupe predmeta
35. Kušen Marina Nastavnik matematike
36. Kušter Zlatica Spremačica
37. Kutnjak Dubravka Nastavnik geografije
38. Leskovar Emilija Nastavnik engleskog jezika
39. Maček Mihaela Nastavnik geografije i povijesti
40. Manjak Jadranka Spremačica
41. Martan Marijan Domar
42. Martan Nevenka Spremačica
43. Martan-Peček Biserka Spremačica
44. Miličević Kristijan Nastavnik strojarske grupe predmeta
45. Novoselec Anica Spremačica
46. Osterman Tomislav Strukovni učitelj
47. Pavić Branka Nastavnik povijesti
48. Petak Iskra Knjižničarka
49. Posinjak Valentina Nastavnik njemačkog jezika
50. Putar Tatjana Nastavnik ekonomske grupe predmeta
51. Putar-Kramarić Indijana Nastavnik strojarske grupe predmeta
52. Ribić Danijel Strukovni učitelj
53. Roginek Nataša Spremačica
54. Sabol Danijela Nastavnik hrvatskog jezika
55. Rutić Anja Pedagog
56. Skuhala Davorka Nastavnik ekonomske grupe predmeta
57. Slunjski Ivančica Nastavnik društvene grupe predmeta
58. Smiljan Jagoda Nastavnik njemačkog jezika
59. Svetec Petra Nastavnik etike
60. Šambar Marijana Nastavnik geografije
61. Šantalab Martan Valentina Nastavnik ekonomske grupe predmeta
62. Šaško Branko Nastavnik informatike
63. Špac Stjepan Domar
64. Štefičar Zvjezdana Računovodstveni referent i administrator
65. Štrlek Ivica Nastavnik strojarske grupe predmeta
66. Tušek Martina Nastavnik biologije
67. Vlaisavljević Renata Nastavnik kemije
68. Vrbec Valentina Nastavnik biologije
69. Vujasinović Jasminka Nastavnik povijesti, likovne umjetnosti, aranžiranja i estetskog oblikovanja
70. Zagorščak Štefanija Nastavnik ekonomske grupe predmeta
71. Zagrajski Vlado Nastavnik njemačkog jezika
72. Žnidarić Janja Nastavnik geografije
73. Žugec Damir Nastavnik engleskog jezika
74. Žukina Davor Nastavnik ekonomske grupe predmeta
75. Žunar Ružica Nastavnik hrvatskog jezika
76. Županić Petra Nastavnik ekonomske grupe predmeta

 

 

Back to top