eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Održan Sajam informiranja mladih

18.09.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Nezavisna udruga mladih iz Lepoglave organizirala je Sajam informiranja mladih koji se danas odžao u holu naše Škole, a na kojem su se osim Nezavisne udruge mladih predstavili Lokalni info-centar za mlade Zagor, Info-centar za mlade grada Zagreba, Klub mladih Ivanec, Savjet mladih grada Ivanca te naša Učenička zadruga "Sonščica".

Izlagači su na Sajmu izložili promotivne materijale i publikacije koje predstavljaju njihov rad i odgovarali su na pitanja učenika vezana uz rad udruga i savjeta mladih. Sa sajmom se željelo predstaviti rad i djelovanje različitih udruga i savjeta mladih, predstaviti mogućnosti za mlade u lokalnoj zajednici i šire te poticati ih na aktivno sudjelovanje u društvu.

 

Pročitano 176 puta

Back to top