Kvizom obilježena sto pedeseta obljetnica postojanja periodnog sustava elemenata

30.10.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Na zaista poseban način obilježena je sto pedeseta obljetnica postojanja periodnog sustava elemenata, za što su se pobrinuli Antonio Eršegović te profesorica Renata Vlaisavljević.
Na Kahoot kvizu o periodnom sustavu elemenata koji se održao 29. listopada u vrijeme velikog odmora, u školskom se amfiteatru okupilo više od 50 učenika, a svi su oni pokazali zavidno znanje o posebnoj kemijskoj tablici, no istaknut ćemo najbolja tri mjesta:
1. mjesto: dvojac Zvonimir Jakop i Amanda Pernek
2. mjesto: Simona Bunić i Veronika Sambol
3. mjesto: Filip Strmečki.

Također, pohvaljujemo profesore Martu Bregović Flegar, Davora Fodreka i Martinu Tušek te pedagoginje Anju Rutić i Elenu Kostanjevec koji su također pokazali svoje srednjoškolsko znanje o PSE!