Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1080

Vršnjačko poučavanje povodom Međunarodnog dan računovođa

15.11.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Ovaj je tjedan u Srednjoj školi Ivanec obilježen Međunarodni dan računovođa.

Učenice koje pohađaju dodatnu nastavu iz Računovodstva u holu su pripremile pano povodom samog dana obilježavanja, 10.studenog, a zatim su na satovima razrednika u gimnazijskim razredima održale predavanja. Predavanje se sastojalo od prezentiranja osnovnih pojmova računovodstva, zanimljivosti iz računovodstva, opisa računovodstvenih poslova te poželjnih vještina, znanja  i osobina računovođa. Tokom predavanja učenici su zajedno s predavačicama pomoću online kalkulatora za obračun plaća istražili kako se obračunavaju plaće, pokušali odredili koliku bi plaću jednog dana htjeli zaraditi te koliki bi bio ukupan trošak plaće koji na kraju snose poslodavci. Vjerujemo da su učenicima predavanja bila zanimljiva, posebno u dijelu izračuna plaća!

Anita Čelig, dipl.oec.

{gallery}1080{/gallery}