eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Održano snimanje za emisiju "Izgradi šareno"

04.12.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Prva školska televizija koja djeluje u sklopu Elektrostrojarske škole Varaždin svaki tjedan objavljuje epizodu emisije „Izgradi šareno“. Svaku emisiju pripremaju sami učenici, a cilj je predstaviti škole i učenike koji se po nečemu ističu. Na red za predstavljanje došla je i naša škola tako da ćete u jednoj od idućih epizoda moći pogledati što to naši učenici rade na predmetima poput Razvoja mobilnih aplikacija, Financijske matematike i Eksperimentalne fizike, kako izgleda softver za računovodstvo na kojem se naši ekonomisti pripremaju za rad, s čime se sve bavi Učenička zadruga te kako zvuči naš Djevojački zbor. Dok čekamo da vrijedna ekipa Prve školske televizije objavi novu epizodu, pogledajte kako je bilo na snimanju emisije.

Anja Rutić, pedagoginja

 

Pročitano 153 puta

Back to top