Ministrica Divjak u službenom posjetu Srednjoj školi Ivanec

11.12.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Ministrica znanosti i obrazovanja, prof. dr.sc. Blaženka Divjak, danas je u službenom posjetu obišla našu školu gdje je posjetila "učionicu budućnosti", sjela među učenike u školske klupe te kratko  prisustvovala satovima matematike i biologije, razgovarala s učenicima i djelatnicima te se upoznala s dosadašnjim provođenjem kurikularne reforme "Škola za život".

Uz domaćine, ravnateljicu Škole mr.sc. Lidiju Kozina te gradonačelnika Grada Ivanca Milorada Batinića i zamjenika gradonačelnika Branka Putareka, susretu su prisustvovali i župan Varaždinske županije, Radimir Čačić, zamjenik župana Tomislav Paljak te pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu i sport Miroslav Huđek.

Ministrica je također održala i sastanak s nastavnicima na kojem ih je saslušala i odgovarala na njihova pitanja. Na kraju se još jednom zahvalila svima na zalaganju u provedbi kurikularne reforme te  je u pratnji suradnika krenula u obilazak Osnovne škole Ivana Kukuljevića Sakcinskog.