Učenici donirali hranu Udruzi Spas Varaždin

09.01.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

Tijekom mjeseca prosinca organizirana je akcija prikupljanja hrane za napuštene životinje iz Udruge Spas Varaždin koju su inicirali članovi Vijeća učenika uz pomoć pedagoginja Anje Rutić i Elene Kostanjevec. Učenici su tijekom cijelog mjeseca u školu donosili hranu i deke za pse, a zadnjeg dana nastave na Božićnom su sajmu prikupljena dodatna novčana sredstva kojima se kupilo još 120 kilograma hrane.

Sve prikupljeno jučer je dostavljeno napuštenim psićima. Uz pedagoginje i ravnateljicu, Udrugu je posjetilo i dvoje naših učenika, Anja i Antonio, koji su kratkom šetnjom dodatno uljepšali dan dvjema kujicama, Barbari i Daliji!

Zahvaljujemo svima koji su donacijama poduprli ovu akciju te pokazali humanost i toplinu prema nemoćnim i napuštenim životinjama.