Učenici ekonomisti na Sajmu Vježbeničkih tvrtki

27.04.2016.  -  Napisala  Iskra Petak

U sklopu EU projekta „Interdisciplinarni kurikulum srednjih strukovnih škola", čiji je nositelj Gospodarska škola Varaždin, 25. travnja je održan drugi Sajam Vježbeničkih tvrtki u sportskoj dvorani Gospodarske škole Varaždin.

Na Sajmu su sudjelovali nastavnici ekonomske grupe predmeta te učenici 3. E1 razreda (Marina Gregur, Andreja Jagetić-Daraboš, Silvija Sambolec i Mihael Harjač), koji su tom prilikom predstavili svoje Vježbeničke tvrtke Suvenirček d.o.o. i Panj d.o.o.

Sajam je bio odlična prilika za prezentaciju, usporedbu s konkurencijom kao i za stjecanje novih iskustava te upoznavanje potencijalnih poslovnih partnera.

Osim predstavljanja vlastite vježbeničke tvrtke, učenici su iskoristili priliku informirati posjetitelje o Srednjoj školi Ivanec te njezinim posebnostima.