24. smotra učeničkih zadruga Varaždinske županije u virtualnom okruženju

26.05.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Varaždinska županija školske godine 2020./2021. organizira 24. smotru učeničkih zadruga Varaždinske županije kojoj je domaćin Osnovna škola Sveti Đurđ.

Na smotri će se ove godine prvi puta predstaviti učenička zadruga „Sonščica“ Srednje škole Ivanec.

Učenici će se natjecati u pet kategorija: program rada, ustrojstvo i razvijenost zadruge (ove školske godine), odabir, reprezentativnost i estetski izgled izložaka, praktičan rad, trajanje video uratka, opis proizvoda sa slikom i cijenom.

Učenici 4.E2 razreda aktivno su sudjelovali u izradi vizualnog identiteta proizvoda, promotivnih sredstva i video uratka uz prisustvo mentorice Maje Krznar.

Video uradak učeničke zadruge možete pogledati na poveznici: https://youtu.be/ZNPffJebpZ0

Rezultati natjecanja bit će objavljeni 31. svibnja 2021. godine na Internet stranicama Osnovne škole Sveti Đurđ.

Nastavnica ekonomske grupe predmeta,

Maja Krznar