eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Održan još jedan Dan otvorenih vrata Srednje škole Ivanec

15.06.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Danas su nas na Danu otvorenih vrata posjetili učenici osmih razreda ivanečke osnovne škole kako bi se što bolje upoznali s našom školom i smjerovima koje im nudimo u školskoj godini 2023./2024.

Nakon pozdrava i osnovnih informacija o Školi koje je osmašima uputila ravnateljica Lidija Kozina, učenici su mogli odigrati Kahoot! kviz o upisima te se potom bolje upoznati sa Školom i smjerovima - obišli su radionice za strukovna zanimanja, isprobali mogućnosti učionice budućnosti, a u holu su od naših učenika i nastavnika mogli doznati informacije o svim smjerovima te izvannastavnim i fakultativnim aktivnostima koje im se omogućuju u Srednjoj školi Ivanec.

 

 

Pročitano 693 puta

Back to top