Učenici 3.E razreda u projektu BUDI FIN - FINANCIJSKI PISMEN I ODGOVORAN

22.11.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Učenici 3.E razreda sudjelovali su na radionici edukativnog programa financijske pismenosti mladih - Budi Fin! - financijski pismen i odgovoran.

Edukacija je održana putem Google Meet platforme od strane profesorica s Ekonomskog fakulteta u Zagrebu sa svrhom osnaživanja financijske sposobnosti kako bi na tržište rada ušli obrazovaniji i samopouzdaniji te naposljetku imali stabilniju financijsku budućnost.

Učenici su rješavali kviz informiranosti o osobnim financijama, dobili su prijedloge za izračune vlastitog financijskog plana te savjete za odgovorno trošenje, upravljanje osobnim proračunom, postavljanju financijskih ciljeva. Svi koji su sudjelovali dobit će potvrde o sudjelovanju koje mogu priložiti svojem životopisu.

Valentina Šantalab Martan, prof.