eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Održan dan karijera

24.11.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

S ciljem da naše učenike bolje upoznamo s fakultetima i visokim učilištima, danas im se u školi na prvom organiziranom "Danu karijera" predstavilo čak četrnaestero njih. Sveučilište Sjever, Fakultet šumarstva i drvne tehnologije, Geotehnički fakultet, Međimursko veleučilište u Čakovcu, Fakultet elektrotehnike i računarstva, Policijska akademija i Visoka policijska škola "Josip Jović", Filozofski fakultet u Zagrebu, Ministarstvo obrane RH, Pravni fakultet, Fakultet organizacije i informatike, Učiteljski fakultet, Tekstilno-tehnološki fakultet te Veleučilište Aspira bili su na raspolaganju našim učenicima od 9 do 13 sati na štandovima u holu škole te na pojedinačnim predstavljanjima. Učenici su mogli doznati sve što ih zanima o pojedinom fakultetu pa vjerujemo da smo nekim maturantima pomogli u konačnom odabiru, a one mlađe učenike usmjerili prema određenim područjima koja ih zanimaju.

 

Pročitano 424 puta

Back to top