eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Kreativno u Večeri matematike

08.12.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Još jedna uspješna Večer matematike u Srednjoj školi Ivanec je iza nas. Uz božićne stihove i toplu šalicu čaja (ili kave), učenici naše škole pokazali su svoja kreativna matematička znanja i vještine u raznim radionicama koje su za njih pripremile njihove nastavnice matematike Dubravka Držaić-Taourirt, Marina Kušen, Marica Dolenec-Jurinić i Petra Hiržin. Ove godine projektu Večeri matematike koji se provodi na razini države istoga dana, u svim školama, priključilo se oko osamdesetak učenika naše škole. Koliko im je bilo zanimljivo, razigrano i poučno pogledajte kroz njihova nasmiješena i zadovoljna lica.

Kako im je bilo, pogledajte u foto galeriji i filmićima koje su pripremili:

https://drive.google.com/file/d/1_MvUzTuHRwGUFBE3gB0Fd2PMCsluUmN_/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1DTHbH51VFVbTCsJUoHHJ0_9BWILBFjlS/view?usp=sharing

Petra Hiržin, mag.educ.math.

 

Pročitano 388 puta

Back to top