Postignuti odlični rezultati i u županijskom natjecanju u poznavanju hrvatskog jezika

08.03.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Na županijskom natjecanju u poznavanju hrvatskog jezika koje se 6. ožujka održalo u Prvoj gimnaziji Varaždin, učenici naše škole su postigli zavidne rezultate.

Tako je u kategoriji prvih razreda 1.  mjesto zauzeo naš učenik Dino Forjan (1.g2) s  mentoricom Ružicom Žunar. U kategoriji drugih razreda na 10. je mjestu Petra Murić (2.g3), a Mihaela Glavica (2.g2) na 11. mjestu, mentorica Danijela Sabol. U kategoriji trećih razreda 4. mjesto je pripalo Teodori Peček iz 3.g2 razreda  (mentorica Ružica Žunar), 5. Heleni Vusić iz 3.(mentorica Maja Držaić), 7. Mariji Maček i 15. mjesto Ivi Videc (objema je mentorica Ružica Žunar). U četvrtim razredima na 1. je mjestu Lucija Vusić, na 5. Vesna Pečevski, a Ivana Svetec je zauzela 8. mjesto. Njihova je mentorica Matilda Kramar.

Čestitke svima i puno uspjeha na državnom natjecanju!