Povjesničari izvrsni na natjecanju

09.03.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Odlični rezultati stižu nam i sa županijskog natjecanja iz povijesti koje se održalo u Drugoj gimnaziji Varaždin, 7. ožujka, o čemu možete čitati i na stranicama eVaraždina, odnosno na ovoj poveznici.

Od osam naših učenika koji su sudjelovali na natjecanju u sve četiri kategorije, učenici Srednje škole Ivanec zauzeli su prva mjesta u čak tri kategorije - prvom, trećem i četvrtom razredu! Tako je u kategoriji prvih razreda na 1. mjesru Margarita Šagi iz 1.g1 razreda (mentorica Mihaela Maček), u kategoriji trećih razreda prva je Ana Jagić iz 3.g2 razreda (mentorica Branka Pavić), dok je Mislav Habijanec iz 4.g2 prvi u kategoriji četvrtih razreda (mentorica Branka Pavić).

Osim njih na natjecanju su sudjelovali i Sebastijan Barlek i Elena Zbodulja (prvi razred), Mihaela Glavica (treći razred) te Klara Čanžar i Ana Botković (treći razred), koji su također bili vrlo uspješni te se plasirali u sam vrh ljestvice.

Čestitke svima!