Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/400

Učenici ekonomisti na 3. sajmu Vježbeničkih tvrtki

10.04.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

U sportskoj dvorani Gospodarske škole Varaždin 7. travnja 2017. godine održan je treći Sajam Vježbeničkih tvrtki.

Na Sajmu su sudjelovali nastavnici ekonomske grupe predmeta Davor Žukina i Petra Županić te učenici četvrtih razreda Iva Ernoić, Lorena Pofuk, Luka Miler i Josip Mihoković, koji su tom prilikom predstavili svoje Vježbeničke tvrtke Čokolinda d.o.o. i Panj d.o.o.

Sajam je bio odlična prilika za stjecanje novih iskustava te upoznavanje potencijalnih poslovnih partnera, kao i za simulaciju poslovanja vježbeničkih tvrtki.

Vježbenička tvrtka Panj d.o.o. može se pohvaliti i osvojenom nagradom u kategoriji najinovativniji proizvod.

Petra Županić, nastavnica ekonomske grupe predmeta

{gallery}400{/gallery}