Košarkaši u završnici Državnog prvenstva u Poreču

26.04.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Košarkaši Školskog sportskog društva "Srednjoškolac" od 23. do 25. travnja bili su u Poreču na završnici Državnog prvenstva za Školska sportska društva za srednje škole.

U jakoj skupini A snage su odmjerili sa ŠSD "Kamnik" iz Rijeke i ŠSD "Gimnazijalac" iz Zagreba. Naši su dečki, na žalost, izgubili obje utakmice pa su osvojili 5. mjesto, što je isto veliki uspjeh s obzirom na velik broj jakih ekipa s dugogodišnjim stažem pojavljivanja na državnim natjecanjima. Matija Pečevski, Alen Sanković, Leonardo Matuza, Petar Višić, Toni Višić, Matija Kukec, Luka Putar, Leon Kušinec, Marko Bregović, Kruno Smontara i Karlo Zidar te trener Predrag Putar dali su sve od sebe i Školu predstavili u najboljem svijetlu i fair-play igri, stoga im čestitamo i želimo da i dalje nastave istim tempom!