Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/416

S izleta po Austriji

08.05.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

29. i 30. travnja učenici DSD-nastave Srednje škole Ivanec u veselom su sastavu sa svojim profesoricama njemačkog jezika i Taubek Toursom otputovali u Austriju. Na programu: Villach – Wörthersee – Velden – Pyramidenkogel – Minimundus – Klagenfurt! Vremenske prilike bile su na našoj strani i proljetno sunce obasipalo nas je dobrom voljom. Prekrasni austrijski gradovi i kultura, vožnja po jezeru, pogled s najvišeg drvenog vidikovca na svijetu, spuštanje toboganom dugim 120 metara te put oko svijeta u mjerilu 1:25 oduševili su naše učenike u austrijskoj Koruškoj. Do sljedeće školske godine „Auf Wiederschaun!“

Jasmina Jovan, mag. educ. philol. germ. et angl.

P.S. Zahvaljujemo prof. Vlaisavljević na ustupljenim fotografijama!

{gallery}416{/gallery}