Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/681

Maturantima održano edukacijsko predavanje

11.05.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Budući da sljedeći tjedan kreće završnica srednjoškolskog školovanja za učenike završnih razreda, i ove smo godine za njih pripremili edukacijsko predavanje koje se održalo u četvrtak 10. svibnja.

Predavanje pod nazivom „Dočekajmo zajedno, svečano i dostojanstveno ispit zrelosti“ već se tradicionalno održalo u suradnji s Policijskom postajom Ivanec. Načelnik Mario Medenjak i policijski inspektor Boris Fištrek učenike su podsjetili na posljedice konzumiranja akloholnih pića i opijata te apelirali na njihovo pristojno i dostojanstveno ponašanje u danima veselja kada je pred njima "ispit zrelosti".

Vjerujemo da će i ove godine naši maturanti završetak svog srednjoškolskog obrazovanja proslaviti na lijep način koji će nam svima ostati na pohvalu i lijepo sjećanje!

{gallery}681{/gallery}