Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/708

Nagradni izlet za učenike i mentore

14.06.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Učenici koji su sudjelovali na državnim natjecanjima te njihovi mentori protekle su subote razgledali Nin i Zadar. Bio je to još jedan lijepi tradicionalni izlet za kraj nastavne godine kojim Grad Ivanec nagrađuje najbolje učenike i mentore ivanečkih škola.

Tako su učenici Osnovne i Srednje škole Ivanec najprije razgledali Solanu Nin, čija se proizvodnja temelji na tisućljetnoj tradiciji proizvodnje soli, a potom i Muzej soli. Prošetali su starim hrvatskim kraljevskim gradom i razgledali njegove znamenitosti, dok su u  gradu Zadru obišli Trg pet bunara, Forum, Narodni trg s vijećnicom,  Katedralu Sv. Stošije, Crkvu Sv. Donata, Benediktinski samostan, Morske orgulje i Pozdrav Suncu. Budući da je vrijeme bilo doista prekrasno za šetnje i uživanje u ljepotama Jadrana, bilo je to lijep način da se nagradi i zahvali učenicima i njihovim mentorima za sav trud koji su uložili u promociju svojih škola i svojega grada!

Hvala Gradu Ivancu i putničkoj agenciji Taubek Tours koji su omogućili i realizirali ovaj izlet!

{gallery}708{/gallery}