Prvi savjetnički posjet članova Mentorske radne skupine u sklopu eksperimentalnog programa "Škola za život"

09.07.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Kao jedan od procesa koji omogućava provedbu eksperimentalnog programa „Škola za život“ u koji je uključena naša škola, su i savjetnički posjeti članova Mentorske radne skupine. Stoga su članice Mentorske radne skupine, Nataša Sajko i dr.sc. Žaklin Lukša uputile naše nastavnike u buduće aktivnosti, organizacijske procese, razumijevanje profesionalnog razvoja i poticanja izvrsnosti te kontinuiranu suradnju. Sudjelujući u edukaciji i različitim aktivnostima te dijeleći svoje ideje, iskustva i primjere dobre prakse s drugima, želi se istaknuti važnost profesionalnog razvoja ravnatelja, učitelja, stručnih suradnika, odnosno potaknuti na promišljanja o odgojno-obrazovnim procesima.