Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/789

Obilježeni Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

19.10.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Dugogodišnju tradiciju obilježavanja Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje nastavili smo i ove godine.

U utorak 16. listopada učenici 3.G2 razreda pripremili su kratki program uz pomoć svojih profesorica Laure Cukar i Martine Tušek, dok su učenici 3.G1, 3.G2, 3.E1, 3.E2, 3.P/C, 4.E, 4.G1, 4.G2 i 4.G3 razreda pripremili peciva i kolače od dizanog tijesta koje su izložili na svojim stolovima i nudili učenicima i nastavnicima.

Voditelji programa, Anja i Antonio upozorili su na problem gladi i siromaštva te istodobno istaknuli važnost dobrote i humanosti, kao i zdrave prehrane koja je bila okosnica programa, dok su za glazbeni dio programa bili zaduženi učenici uključeni u Zbor mladih. Na kraju programa, blagoslov i molitvu uputio je župni kapelan Mišel Kovačević.

{gallery}789{/gallery}