Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/794

Drugi savjetnički posjet članica Mentorske radne skupine u sklopu eksperimentalnog programa "Škola za život"

23.10.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

U četvrtak 11. listopada 2018. godine naši su nastavnici sudjelovali u četverosatnoj  edukaciji pod nazivom Promjena paradigme poučavanja u sklopu drugog savjetničkog posjeta koji se provodi u sklopu eksperimentalnog programa „Škola za život“. Članice radnih skupina, gospođe Sandra Kasić, Nataša Sajko, Žaklin Lukša i Valerija Begić održale su edukaciju koja se se sastojala od općeg dijela i dvije radionice - Aktivno učenje i Edpuzzle u obrnutoj učionici, čime su s nastavnicima podijelile ideje, iskustva dobre prakse te u radionicama pokazale rad s digitalnim alatima Lino-it i Edpuzzle.

{gallery}794{/gallery}