Drugi savjetnički posjet članica Mentorske radne skupine u sklopu eksperimentalnog programa "Škola za život"

23.10.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

U četvrtak 11. listopada 2018. godine naši su nastavnici sudjelovali u četverosatnoj  edukaciji pod nazivom Promjena paradigme poučavanja u sklopu drugog savjetničkog posjeta koji se provodi u sklopu eksperimentalnog programa „Škola za život“. Članice radnih skupina, gospođe Sandra Kasić, Nataša Sajko, Žaklin Lukša i Valerija Begić održale su edukaciju koja se se sastojala od općeg dijela i dvije radionice - Aktivno učenje i Edpuzzle u obrnutoj učionici, čime su s nastavnicima podijelile ideje, iskustva dobre prakse te u radionicama pokazale rad s digitalnim alatima Lino-it i Edpuzzle.