eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Posjetili smo Interliber i Gradsko kazalište Gavella

20.11.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

U petak 16. studenog učenici opće gimnazije i ekonomske škole u pratnji svojih nastavnika "odradili" su poslijepodnevni dio terenske nastave po Zagrebu.

Kao i svake godine u studenom, posjetili smo međunarodni sajam knjiga i učila, poznati Interliber koji se već 41 godinu održava na Zagrebačkom Velesajmu i gdje si je svatko mogao pronaći neku knjigu po izuzetno povoljnoj cijeni. Nakon toga, uslijedilo je slobodno vrijeme koje su učenici i nastavnici iskoristili za vlastite interese, a potom je uslijedila kazališna predstava "Slikari rudari" u GK Gavella gdje su naši učenici opet pokazali da znaju biti prava kazališna publika. U vrijeme pauze između dva dijela, publici je bilo omogućeno da stupi na pozornicu, pogleda što se krije iza kulisa, što su neki naši učenici i iskoristili te proveli neko vrijeme na kazališnim daskama!

Vjerujemo da će svima ova terenska nastava ostati u lijepom sjećanju.

Pročitano 247 puta

Back to top