Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/821

Predavanje za ekonomiste o OPG-u

30.11.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

U sklopu predmeta Obiteljski posao na satu učenika 1.E razreda gostovala je Andrea Štefanec koja je predstavila Obiteljsko prirodno gospodarstvo, OPG Štefanec Milan.

Andrea je donedavno bila učenica naše škole, a sada je studentica prava na Pravnom fakultetu u Zagrebu. Njezina se obitelj već dugi niz godina bavi ekološkim uzgojem i preradom voća, oraha i buča, a Andrea u svemu tome sudjeluje od malih nogu te se tim poslom namjerava i dalje baviti. Ona je učenicima predstavila obiteljski OPG, ispričala što je sve potrebno da se jedna takva djelatnost oformi i otvori, ispričala je priču svoje obitelji i njihove ljubavi prema poljoprivredi. Također je predstavila proizvode koje njihovo gospodarstvo proizvodi u Meljanu pokraj Trakošćana, a na kraju su učenici mogli i kušati neke od njihovih proizvoda.

Vjerujemo da su učenici iz predavanja dobili puno korisnih informacija te se nadamo da će se ovakva suradnja s bivšim učenicima-poduzetnicima i dalje nastaviti!

{gallery}821{/gallery}