Zadnji dan nastave u božićnom ozračju

21.12.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Zadnji dan nastave u prvom obrazovnom razdoblju uvijek je nešto posebniji i drugačiji.

Za to su se i ove godine pobrinuli učenici svih razrednih odjeljenja koji su uz pomoć profesorice Petre Županić u holu škole organizirali Božićni sajam s domačim kolačima i ostalim delicijama.

Nakon nastave, u školskom je amfiteatru održan Božćni koncert kojeg je za okupljeno mnoštvo učenika i djelatnika Škole izveo Djevojački zbor Srednje škole Ivanec s voditeljicom Martinom Jakšić Rodiger, a u završnoj izvedbi zboru su se pridružle predstavnice vijeća učenika i pedagoginje koje su na znakovnom jeziku izvele pjesmu Božić dolazi.

Pohvaljujemo na trudu i angažmanu sve učenike i nastavnike koji su se potrudili da nam ovaj zadnji dan nastave bude posebno svečan i lijep!