Započela kampanja "KAMO DALJE?"

08.02.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

U srijedu 6. veljače, u našoj se školi počela provoditi kampanja "KAMO DALJE?" koju je inicirao i provodi Klub mladih Ivanec.

U uvodnom predavanju namijenjenom učenicima trećih i četvrtih razreda Opće gimnazije i Ekonomske škole, sadašnji studenti (bivši učenici naše škole) upoznali su prisutne s općim, ali vrlo važnim pojmovima koji će im trebati od prvog dana studiranja.

Projekt će trajati tijekom veljače, a kroz ukupno četrnaest dana više od tridesetak volontera predstaviti će dvadeset i pet fakulteta te preko pedeset smjerova sa zagrebačkog, riječkog, međimurskog i varaždinskog Sveučilišta. Dođite, poslušajte iskustva i savjete, pitajte što vas zanima i odlučite najbolje za svoju budućnost!

Kamo dalje