eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Glasajte za naše učenike i omogućite im put u Francusku

13.02.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Europski Parlament – Ured u Republici Hrvatskoj je objavio natječaj na koji su se prijavili i naši učenici  (Karla Huhoja, Dominik Bek, Dinko Đurasek, Matej Đurin i Mateja Marković) s mentoricom Ivančicom Slunjski. Nagrada je putovanje u Strasbourg (Francuska) i sudjelovanje u radu Parlamenta. Snimili su kratak video uradak te trebaju skupiti što više glasova kako bi osvojili nagradu. Na ovoj poveznici možete vidjeti njihov video: https://web.facebook.com/dajminks/videos/2034245066682484/

Sve što trebate je prijaviti se preko navedenog linka, upisati svoje podatke i time ste dali glas našim učenicima koji vam poručuju sljedeće: Mi glasamo za kvalitetniju budućnost, toleranciju, mir i ljubav, a ti? Pridruži nam se 26. svibnja na izborima za Europski parlament. I tvoj glas je bitan, a kad svi glasaju - svi pobjeđuju!
Prijavi se preko https://www.ovajputglasam.eu/?recruiter_id=131551 i ovaj put glasaj za sebe.

Pročitano 210 puta

Back to top