Uručeni certifikati za sudjelovanje na natjecanjima Best in Deutsch i Best in English

12.03.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Na natjecanjima Best in Deutsch i Best in English i ove je godine sudjelovalo dosta naših učenika od kojih su neki postigli izvrsne rezultate. Stoga nas je u ponedjeljak 11. ožujka posjetila  jedna od predstavnica hrvatskog partnera natjecanja koja je okupljenim učenicima održala predavanje na temu Studij u inozemstvu, kako bi se učenici upoznali s mogućnostima koje im se nude. Također, svim učenicima koji su sudjelovali na navedenim natjecanjima uručeni su certifikati za sudjelovanje. Posebne je čestitke  primio učenik 4.G1 razreda, Dominik Bek koji je sudjelovao u oba natjecanja, ali je u natjecanju Best in Deutsch ostvario doista zapažen rezultat: 3. mjesto među hrvatskim učenicima te 8. mjesto u svijetu!

Čestitke Dominiku te ostalim učenicima na sudjelovanju!