Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/882

Algebrino predavanje o poslovima budućnosti

18.03.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

U petak 15.3.2019., naši su se maturanti pripremali za budućnost. Naime, Visoko učilište Algebra putem svojih interaktivnih predavanja priprema mlade ljude za poslove koji će ih u budućnosti čekati, a o kojima trenutno ni ne razmišljamo. Tako su učenici 4.E razreda prisustvovali predavanju pod nazivom „Marketing kao posao budućnosti“ gdje su se upoznali s trendovima i utjecaju tehnologije na poslovanje i primjerima uspješnih digitalnih projekata u kojima se sredstva suvremene tehnologije koriste u poslovanju. Gimnazijalci su se pak upoznali s tehnologijama usko vezanim uz područje dizajna i multimedije (3D oblikovanje i tisak, virtualna stvarnost, proširena stvarnost, specijalni efekti – primjena u filmskoj industriji, umjetnosti, oglašavanju itd.) i naučili kako nove tehnologije utječu na promjenu potražnje na tržištu rada kroz predavanje pod nazivom „Dizajniram svoju budućnost“.

Ukoliko i vi želite naučiti nešto novo i okušati se u „poslovima budućnosti“, Algebra sve zainteresirane učenike i učenice poziva na besplatne radionice 25. i 26. travnja. O radionicama i načinu prijave informirajte se putem letka na oglasnoj ploči!

{gallery}882{/gallery}