Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/898

Treći savjetnički posjet u provedbi eksperimentalnog programa „Škola za život“

04.04.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

U srijedu 3. travnja 2019. godine za nastavnike i stručne suradnike Srednje škole Ivanec održan je Treći savjetnički posjet članica radnih skupina predmetnih kurikuluma koji se provodi kao jedan od procesa koji omogućava provedbu eksperimentalnog programa „Škola za život“.

Edukacija pod nazivom Vrednovanje sastojala se od općeg dijela i tri radionice, a održale su ju članice radnih skupina, gospođe Arjana Blažić, Gordana Košćec Bousfield, Valerija Begić i Marina Gatara koje su odgovarale na konkretna pitanja nastavnika vezana uz reformu i vrednovanje.

{gallery}898{/gallery}