Najbolji učenici Vjeronaučne olimpijade na susretu s varaždinskim biskupom

08.04.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Učenici osnovnih i srednjih škola koji su na međužupanijskoj/biskupijskoj razini natjecanja Vjeronaučne olimpijade osvojili prva tri mjesta, u utorak 2. travnja u prostorijama Biskupskog ordinarijata susreli su se s varaždinskim biskupom mons. Josipom Mrzljakom i predstojnikom Katehetskog ureda Damjanom Korenom.

Međužupanijsko/biskupijsko natjecanje Vjeronaučna olimpijada održano je 4. ožujka 2019.za učenike osnovnih i srednjih škola s područja Međimurske, Varaždinske i Koprivničko-križevačke županije. Nastupilo je osam osnovnih škola te pet srednjih škola, a ekipa naše škole koju su činili Zvonimir Jakop, Leon Matuza, Tihana Belčić i Petra Jakop osvojili su drugo mjesto. Čestitke učenicima i mentorici Lauri Cukar!