Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/931

Rebeka Škoda dobitnica Nagrade za izvrsnost Rotary Cluba Varaždin

16.05.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Rebeka Škoda jedna je od 20 srednjoškolaca dobitnika Nagrade za izvrsnost prof. dr. Franjo Ruža Rotary Cluba Varaždin za 2018./2019. godinu!

Rotary Club Varaždin već četrnaestu godinu za redom provodi ovu jedinstvenu akciju s ciljem prepoznavanja i poticanja izvrsnosti. Nagrada se dodjeljuje u tri kategorije - srednjoškolska, diplomska i poslijediplomska. Svečanost dodjele Nagrade za izvrsnost održala se u Velikoj dvorani Županijske palače u Varaždinu 13. svibnja 2019. godine. U sklopu svečanosti održana je i panel rasprava na kojoj su se preispitivali izazovi današnjice s kojima se susreću mladi ljudi.

Rebeka je učenica 4.G1 razreda, koja je kroz četiri godine srednjoškolskog obrazovanja uvijek iskazivala izniman trud, odgovornost, humanost, toplinu i skromnost. Uz uvijek odličan uspjeh, Rebeka je volontirala, uključena je u rad Knjižničarske grupe te je tri godine za redom sudjelovala na nacionalnoj razini u kvizu znanja i kreativnosti "Čitanjem do zvijezda" gdje je uvijek ostvarivala zapažene rezultate.

Čestitamo Rebeki uz želju da i dalje stremi izvrsnosti!

{gallery}931{/gallery}