Vozni red za centre izvrsnosti za 30.10. i 31.10.2019.

29.10.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

U privitku dostavljamo vozni red za prijevoz polaznika u Centre izvrsnosti za matematiku, informatiku, fiziku, hrvatski jezik, CENT i šah za 30. I 31.10.2019.

•  fizika, hrvatski jezik i CENT (i Program za robotiku) rade samo u srijedu, 30.10.2019.
  • matematika, informatika i šah rade i u četvrtak, 31.10.2019. godine

Učenici koji polaze matematiku, hrvatski jezik, fiziku i CENT autobusi iznimno ova dva dana ostavljaju na autobusnom kolodvoru Varaždin zbog blagdana Svih svetih i zakrčenosti parkirališta kod groblja osobnim automobilima. S voditeljima Centara dogovoreno je da će učenike na kolodvoru pričekati mentori i otpratiti ih do centra izvrsnosti.

Učenici koji idu na informatiku i šah autobus će odvesti do parkirališta I. OŠ Varaždin.

Ubuduće se vozni red neće više slati na škole, budući da se on pravovremeno objavljuje na web stranicama Centara izvrsnosti Varaždinske županije www.civz.hr tako da molimo učenike da prate stranice Centra.