Obilježimo zajedno Međunarodni dan tolerancije

14.11.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Drage učenice i učenici,

ovaj petak pod velikim odmorom obilježavamo Međunarodni dan tolerancije te ćemo povodom toga slušati glazbu koja govori o toleranciji. Pozivamo vas da dođete u hol škole, pročitate kratke priče na temu tolerancije koje su napisale naše učenice, pogledate panoe koje je za vas osmislila pedagoginja i sudjelujete u nagradnoj igri. Cilj igre je na papirić napisati što za vas znači tolerancija ili napisati svoju poruku mira. Najkreativnija poruka biti će nagrađena.

Osim toga, u večernjim će se satima će u amfiteatru škole održati projekcija filma „Parada“ s početkom u 18:30 sati. Slobodno ponesete grickalice i sok.

Svi ste pozvani da svojom prisutnošću obilježite ovaj vrlo važan dan koji nas podsjeća koliko je važno poštivati, prihvaćati i uvažavati različitosti.

Obojimo svijet šarenim bojama tolerancije!