25.02.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

Drage učenice i učenici,

sutra, 26.2.2020. obilježavamo Dan ružičastih majica. Dan ružičastih majica najpoznatiji je program vršnjačkog nasilja u Hrvatskoj, a obilježavamo ga kako bi podigli svijest o vršnjačkom nasilju i prevenciji istog.

Povodom toga, pozivamo vas da svi obučete roze majice u znak podrške žrtvama vršnjačkog nasilja te da nam se pridružite pod velikim odmorom u holu škole. Slušat ćemo anti-bullying pjesme, a u holu će se nalaziti i okvir za fotografiranje. Fotografirajte se sami ili s prijateljima uz #NasiljePrestajeOvdje te svoju fotografiju pošaljite u inbox na Facebook-u Srednje škole Ivanec. Knjižničarka će vaše fotografije u četvrtak objaviti u albumu, a cilj nagradne igre je skupiti čim više lajkova. Fotografija koja do ponedjeljka ujutro osvoji najveći broj lakova biti će nagrađena.

Širimo na taj način po društvenim mrežama poruke protiv nasilja uz #NasiljePrestajeOvdje!

Pedagoginja Anja Rutić