Rezultati međužupanijskog natjecanja iz Vjeronauka - Vjeronaučna olimpijada

09.03.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

U ponedjeljak 2. ožujka održano je međužupanijsko-biskupijsko natjecanje iz „Katoličkog vjeronauka“ za učenike osnovnih i srednjih škola s područja Varaždinske biskupije. Za natjecatelje srednjih škola domaćin je bila Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola u Varaždinu.

U kategoriji srednjih škola natjecalo se šest škola: Prva gimnazija Varaždin, Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola Varaždin, Srednja škola Ivanec, Srednja škola Prelog, Druga gimnazija Varaždin i Srednja škola Stjepana Sulimanca iz Pitomače. Prvo mjesto osvojili su učenici Prve gimnazije Varaždin, drugo mjesto osvojili su učenici Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škola Varaždin, dok je treće mjesto pripalo učenicima Srednje škole Ivanec (Leon Matuza, Tihana Belčić, Petra Jakop i Zvonimir Jakop).

Čestitamo našim učenicima i mentorici s. Lauri Cukar!