Važna obavijest za sve učenike - obustava nastave u školi

13.03.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. neće se održavati nastava u školama te kreće izvođenje nastave na daljinu. Molimo sve učenike i roditelje da ažurno prate web stranicu Srednje škole Ivanec gdje ćemo redovno objavljivati upute i obavijesti vezane uz nastavak organizacije nastave na daljinu. Apeliramo na učenike na savjesno i odgovorno ponašanje u skladu s uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Molimo učenike koji danas nisu bili u školi, a potreban im je laptop ili tablet za praćenje nastave od kuće da se oni ili njihovi roditelji jave u knjižnicu Srednje škole Ivanec u ponedjeljak 16.3.2020. od  8:00 do 10:00 sati radi preuzimanja opreme.

Uputa MZO-a nalazi se u privitku.