Poziv na premijeru filma Jarilike

12.04.2016.  -  Napisala  Iskra Petak

Drage učenice i učenici,

s veseljem vas pozivamo na premijeru prvog ivanečkog amaterskog dugometražnog filma JARILIKE koja će se za učenike Srednje škole Ivanec održati u petak 15. travnja, s početkom u 13,10 sati u amfiteatru Škole.

Film je snimljen prema istoimenom povijesno-fantastičnom romanu Jarilike, mladog ivanečkog pisca Matije Severa koji je bivši učenik naše škole, a scenarist i redatelj filma je naš učenik Luka Friščić. Osim Luke, u film su kao glumci bili uključeni mnogobrojni sadašnji i bivši učenici Srednje škole Ivanec. Za učenike putnike postoje redovne autobusne linije ubrzo po završetku filma koji traje 2 sata i 10 minuta stoga i ovoga puta računamo na vašu ozbiljnost i podršku da tijekom projekcije ne napuštate amfiteatar.

Premijera filma za građanstvo održati će se u subotu 16. travnja u 17 sati također u amfiteatru Srednje škole Ivanec.

Pozivamo vas da svojim dolaskom uljepšate ovaj događaj i time podržite razvoj filmske umjetnosti i suradnje mladih u našem kraju.

Produkcijski tim „Jarilika“

Ravnateljica: mr.sc. Lidija Kozina, dipl.oec.