Važno - nastava na daljinu

16.03.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

Dragi učenici!

Zbog preopterećenja sustava Office365, za nastavu na daljinu i komunikaciju Srednja škola Ivanec koristiti će školski IKT portal SMUN na adresi:

Učenici koji su već koristili IKT portal SMUN i dalje sustavu pristupaju sa podacima kao i do sad. Učenici koji do sada nisu koristili IKT portal SMUN dobit će podatke za pristup portalu od razrednika tijekom dana. Molimo sve učenike za strpljenje, a za sve poteškoće kontaktirajte svoje razrednike.

Nastavnici će tijekom dana kreirati predmete kojima pristupate jednostavno odabirom tog predmeta. Tamo će nastavnici dati upute i materijale za rad kod kuće.

SMUN portal je u funkciji, a u cijelosti će biti osposobljen tijekom dana, a nastava će se odvijati prema stvarnom rasporedu predmeta za taj dan. Tijekom dana učenici će izvršavati aktivnosti po predmetima za taj dan po uputama nastavnika.

Srdačan pozdrav,

mr. sc. Lidija Kozina