Besplatna online konferencija o studiranju u Danskoj - za učenike 3. i 4. razreda - podsjetnik

13.05.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

Dragi učenici 3. i 4. razreda,

podsjećamo vas na besplatnu online konferenciju o studiranju u Danskoj koja će se odvijati na Zoom platformi u četvrtak, 14.5.2020. od 15:00h do 18:00 h (postojat će i raspored kako bi se sudionici mogli priključiti samo na ono što žele slušati).

Uz hrvatske studente na studiju u Danskoj, konferenciji će se pridružiti BHV Education savjetnica za studij u Danskoj te studentski savjetnik Jens Bach Nielsen koji će predstaviti Business Academy, ali također i pričati o najavama za sljedeći semestar te prikazati kako se danski obrazovni sustav planira nositi s trenutnom situacijom oko koronavirusa. Naši će vam studenti prezentirali danski način života i studiranja te će podjeliti svoje dojmove vezane uz odlazak i život u jednoj skandinavskoj zemlji.

OBAVEZNA PRIJAVA na: https://bhvedu.com/2020/05/04/study-denmark-online-konferencija/