Upis učenika u Centre izvrsnosti Varaždinske županije

16.06.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

On-line prijave za Centre izvrsnosti Varaždinske županije za školsku godinu 2020./2021. traju od 16. lipnja do 6. srpnja 2020. godine, a za prijavu kliknite na sljedeću poveznicu.

Zaključna testiranja bit će u razdoblju od 31. 8. do  5. 9. 2020., a o vremenu i mjestu testiranja učenike će putem elektroničke pošte obavijestiti voditelji centra za koji su se prijavili.

Sve dodatne informacije učenici i roditelji ili staratelji, mogu dobiti od voditelja centara (konktakti na stranicama svakog centra) ili putem elektroničke adrese Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Brošuru o svim Centrima izvrsnosti Varaždinske županije možete preuzeti putem sljedeće poveznice.