Organizacija prvog dana nastave i vremenik dolazaka

03.09.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

Dragi učenici,

u privitcima vam objavljujemo raspored dolazaka za prvi dan nastave, 7. rujna te shemu rasporeda po matičnim učionicama.

Molim vas da se pridržavate navedenih termina dolazaka te ulaza u školu po rasporedu i važećih epidemioloških mjera (obavezno je držanje razmaka, pravilno nošenje maski, dezinfekcija prilikom ulaska u školu i kretanje po školi desnom stranom hodnika).

Vaši će vas razrednici dočekati na ulazu u predviđeno vrijeme, odvesti do matične učionice gdje ćete dobiti raspored sati i sve ostale važne upute. Također vas molim da sa sobom ponesete kemijske olovke.

Želim vam sretan i uspješan početak nove školske godine te da zajedničkim odgovornim ponašanjem doprinesemo očuvanju zdravlja i uspješnoj realizaciji nove školske godine!

mr.sc. Lidija Kozina

Pročitano 2034 puta