VAŽNO - Prijelaz na online nastavu u Srednjoj školi Ivanec

15.10.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

Poštovani učenici i roditelji!

Zbog povećanog broja zaraženih učenika, a u skladu s preporukama epidemiološke službe Zavoda za javno zdravstvo, nastava će se od sutra (petak, 16.10.2020.) pa do kraja listopada odvijati online za sve razrede.

Razredi sa COVID-19 pozitivnim učenicima dužni su poštivati izrečenu mjeru samoizolacije te pratiti online nastavu, dok učenici u čijim razredima nema COVID-19 pozitivnih pohađaju samo online nastavu bez izolacije. Sva online nastava će se odvijati preko portala SMUN po važećem rasporedu sati i u realnom vremenu kako je navedeno u rasporedu.

PRAKTIČNA NASTAVA - za vrijeme trajanja online nastave u Srednjoj školi Ivanec, učenici ne odlaze na praktičnu nastavu kod poslodavaca, već će se i praktična nastava odvijati preko portala SMUN.

Molimo vas da redovito pratite obavijesti kao i da poštujete epidemiološke preporuke.

S poštovanjem,

mr.sc. Lidija Kozina