Foto natječaj - poziv na sudjelovanje

15.02.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Dječja knjižnica „M2" - Knjižnice grada Zagreba odlučila je u  2021. GODINI ČITANJA  pokrenuti fotografski natječaj kojim žele potaknuti djecu i mlade na razmišljanje o knjigama i čitanju na pozitivan i neposredan način.

Tema prvog natječaja je „Moja kućna biblioteka/Moj kutak za čitanje".
U natječaj se mogu uključiti svi fotografi amateri iz Hrvatske od predškolske dobi do 18 godina.
Sudjelovati se može s najviše tri rada koji na kreativan i iskren način trebaju prikazati vlastiti kutak za čitanje s knjigama.

Fotografije se šalju u digitalnom obliku na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. s naznakom „ZA FOTO NATJEČAJ". Uz radove obavezno je ispuniti i poslati na e-mail i PRIJAVNICU za natječaj koja se nalazi u privitku.

Fotografski natječaj počinje 14. veljače i traje do 14. travnja 2021. godine.

Pobjednički radovi bit će proglašeni 23. travnja 2021. godine. Svi nagrađeni radovi bit će prikazani na izložbi u Dječjoj knjižnici „M2".

Nagrada je književni poklon paket iznenađenja!

foto natječaj