Poziv na obilježavanje Dana ružičastih majica

22.02.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Drage učenice i učenici,

U srijedu u našoj školi obilježavamo Dan ružičastih majica. Na taj se dan podiže svijest i podržava suzbijanje vršnjačkog nasilja.

Obilježit ćemo ga na nekoliko načina:

• Molimo sve učenike koji dolaze u školu, ako mogu, da taj dan obuku ružičaste majice u znak podrške suzbijanju vršnjačkog nasilja.
  • Na panou u holu Škole nalazit će se ružičasta majica od hamer papira u koju možete, ili pisati poruke podrške, ili se samo potpisati. Učenici koji su kod kuće mogu to učiniti putem LINO ploče na linku: https://bit.ly/3qEpyDY
  • Sve učenike (i one u školi i one koji nastavu prate od kuće) pozivamo da na instagram objave sliku ili priču u ružičastim majicama pod hashtagom #danruzicastihmajicassi2021, a te će slike biti objavljene na instagram profilu Škole.

Hvala svima na sudjelovanju!

Pedagoginje Anja i Tihana