Natječaji MORH-a za Sveučilišne studijske programe za potrebe Oružanih snaga RH

16.03.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Dragi maturanti,

Ministarstvo obrane RH 26. veljače 2021. raspisalo je javne natječaje za prijam u kadetsku službu Oružanih snaga Republike Hrvatske, odnosno upis zainteresiranih učenika 4. razreda srednjih škola na sveučilišne studijske programe „Vojno inženjerstvo“ (Zagreb), „Vojno vođenje i upravljanje“ (Zagreb), „Vojno pomorstvo“ (Split) i „Aeronautika-vojni pilot“ (Zagreb/Zadar).

Sve dodatne informacije o raspisanim javnim natječajima možete dobiti na telefon: 01/3784-812 i 01/3784-814 te na web stranici: https://www.morh.hr/kategorija/karijera-u-morh-u/natjecaji-i-oglasi/.

U privitcima možete pogledati:

• Osnovne informacije o Ministarstvu obrane RH i sveučilišnim studijskim programima na HVU „Dr. Franjo Tuđman“
  • Javni natječaj za prijam u kadetsku službu za upis na studij Vojno inženjerstvo i Vojno vođenje i upravljanje Sveučilišta u Zagrebu
  • Javni natječaj za prijam u kadetsku službu za upis na studij Vojno pomorstvo, Sveučilišta u Splitu
  • Javni natječaj za prijam u kadetsku službu za upis na studij Aeronautika-vojni pilot, Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu