Završetak prvog obrazovnog razdoblja uz Božićni sajam i priredbu

22.12.2016.  -  Napisala  Iskra Petak

Učenici Srednje škole Ivanec odlučili su, povodom nadolazećih blagdana, obilježiti završetak prvog polugodišta prigodnim Božićnim sajmom humanitarnog karaktera.

Dvanaest razrednih odjela obrazovnih smjerova Ekonomist i Opća gimnazija pripremit će kolače i kuhani čaj te tako sakupljati dobrovoljne priloge i podržati program UNICEF-a za školovanje djece u državi Burkina Faso u zapadnoj Africi.

Ovim činom naši učenici pokazuju osjetljivost za rješavanje problema i interes za dobročinstvo prema onima kojima je to najpotrebnije.

Sajam će se održavati u holu škole, prigodno ukrašenim za nadolazeće blagdane, a učenici i nastavnici će od 11 sati u školskom amfiteatru pogledati i priredbu za nadolazeće blagdane.

Veselimo se zajedničkom druženju!